Передати показник лічильника за газ
Економіка

Як тепер необхідно передавати показники лічильника за газ

Мільйони людей змінили компанію, яка постачала до них газ раніше. У зв’язку з цим, користувачам “Нафтогазу” варто звернути увагу на те, як тепер передавати показники лічильника за газ.

Інформація доречна для тих клієнтів, які раніше обслуговувались 17 постачальниками під назвою “ТВІЙ ГАЗЗБУТ” та ТОВ “Одесагаз-Постачання”. Раніше вони передавали показання лічильника з допомогою сервісу 104.ua, зараз же діятимуть інші вимоги.

Передавати показник лічильника необхідно з 1 по 5 число кожного місяця. Таке правило встановлене для того, щоб нарахування за доставку та використаний газ завжди були правильними.

Вести облік газу – це безпосередня компетенція облгазів, вони відповідальні за це. Саме тому іноді представники цих установ відвідують споживачів газу, щоб зняти дані лічильника, провести діагностику газового обладнання. Сама газопостачальна компанія “Нафтогаз України” займається лише постачанням газу домівки, але не збирає цифри лічильників.

Як можна передати показники лічильника газу новим користувачам?

Є декілька простих способів:

  • зайти на сайт або в чат-бот облгазу, залишити показання там;
  • за допомогою платіжки за розподіл газу, записавши туди перші 5 цифр на чорному тлі та дві – на червоному;
  • зателефонувати на гарячу лінію відповідного облгазу;
  • надіслати показання у вигляді SMS-повідомлення на номер 7104. У повідомленні пишемо так: спочатку номер особового рахунку (у ньому повинно бути 10 цифр), далі ставимо пробіл та пишемо цифри показань лічильника (тут повинно бути до 5 цифр), надсилаємо.

Якщо споживач все зробить правильно – через деякий час отримає відповідь.