Де можна відпочити в Україні влітку 2022
Туризм

Де можна відпочити в Україні влітку 2022

Куди можна поїхати на відпочинок влітку 2022. Гори, озера та термальні води – які краще та де знайти. Ціни на термальні води 2022.

Куди можна поїхати на відпочинок влітку 2022. Гори, озера та термальні води – які краще та де знайти. Ціни на термальні води 2022.

Відпочинок в Україні 2022

Попри всю важкість ситуації, що склалась у нашій країні, треба інколи відпочивати, щоб перезавантажитись та мати нові сили далі йти до перемоги.

Якщо людина працює, тим самим підтримує економіку та регулярно допомагає ЗСУ, то нічого поганого в тому, щоб дозволити собі коротеньку поїздку немає. Навпаки, це допоможе набратися сил, натхнення та бажання працювати надалі ще краще.

Відпустка в Карпатах

Відпочинок у Карпатах – один з найпоширеніших зараз. Гори – це завжди велич, яка дарує нові емоції, відчуття, лікує свідомість та душу. Тому, якщо є потреба у загальному перезавантаженні, спокої – відпочинок у Карпатах стане ідеальним вибором. Високорівневий сервіс, обслуговування, місцеві смаколики та свіже повітря очистять думки та подарують нові ідеї.

Розвинені курорти в Карпатах – це Яремче, Верховина, Драгобрат, а також менші – Драго, Ясенів, Косів.

Приватний сектор у Карпатах також приймає гостей. Це може бути будь-яке колоритне село чи містечко, де можна сповна насолодитися природою та позаміським життям.

Відпочинок на озерах

Оскільки відпочинок на морі в цьому році є неможливим, то варто згадати про велику кількість українських озер, які славляться гарною природою та чистою водою. Найвідомішим озером серед Шацьких озер є Світязь, вода у якому проглядається на 6 метрів у глибину. Але місцеві жителі їдуть на озеро Пісочне, оскільки там вода ще чистіша, але менше туристів, бо воно не таке відоме.

У селі Рудка, що на Рівненщині, знаходиться Біле озеро. Там розташована база відпочинку, але якщо є бажання, то можна пожити в палатках, місце для цього також там є.

Термальні води

Термальні води можна знайти на заході України. Наприклад, Косино, термальні води якого вважаються лікувальними. Також відомі термальні води Велятино, Берегово, Солотвино, а також термальні чани в селі Лумшори.

Ціни на термальні води 2022

Щодо вартості, то у Косино ціни на термальні води у 2022 залишаються такими: за 3 години перебування в басейні з термальною водою треба заплатити 450 гривень, а цілий день там коштуватиме 900 гривень.

Що стосується Берегово, то там ціни такі: за 2 години перебування в термальних басейнах треба заплатити 220 гривень, а вартість ночівлі у місцевому готелі починається від 700 гривень за ніч.