Відпочинок на Закарпатті під час війни: де та що врахувати
Туризм

Відпочинок на Закарпатті під час війни: де та що врахувати

Відпочинок на Закарпатті. Як підготуватися до відпустки під час війни. Термальні води, ліси та дегустація закарпатських вин.

Відпочинок на Закарпатті – це можливість привести себе до ладу психологічно та фізично. Війна в країні триває вже майже півроку, тому людей хвилює питання: наскільки доречно відпочивати під час війни? Але психологи дають відповідь на це питання, стверджуючи, що заради перемоги кожна людина повинна допомагати, а для цього їй треба мати власні сили. Тому відпочивати обов’язково треба, щоб бути ментально врівноваженим та зарядженим працювати далі.

Як підготуватися до відпустки під час війни

Насамперед необхідно міркувати з боку безпеки. До моря зараз поїхати неможливо, тому потрібно обирати відпочинок у тих регіонах, де зараз відносно спокійно. Відносно – бо ніхто зараз не застрахований від ракетного удару. Тому, збираючись у подорож, треба продумати такі моменти:

  1. Зібрати усі необхідні документи. Вони завжди повинні бути поруч. Особливу увагу звернути чоловікам на документи щодо військового обліку.
  2. Подивитися графік роботи туристичних локацій, скласти план відвідування, враховуючи початок та завершення комендантської години у конкретній місцевості.
  3. Подивитися список найближчих укриттів протягом маршруту, щоб у разі небезпеки можна було туди швидко потрапити.
  4. Фестивалі, концерти та інші масові скупчення людей зараз заборонені.

Відпочинок на Закарпатті

Оскільки цей регіон наразі вважається відносно безпечним, має велику кількість туристичних локацій та надзвичайно гарну природу – це ідеальне місце, щоб відпочити душею та отримати хоч трішки спокою. Тим паче, що тут знайдуться розваги для кожного: можна підкорити гори, спробувати місцеві страви та напої, купатися в річках та озерах, просто споглядати на красу карпатського лісу.

Де відпочити на Закарпатті: локації

Термальні води

Звичайно, коли спека – такі місця є не найпопулярнішими. Проте як тільки пройде дощик і повітря стає прохолодним – погрітися в термальній воді стане справжнім задоволенням.

Такі води розташовані: в Берегово, в селі Косонь, в Лушморах, а також в курортних зонах у Велятино, Солотвино, Виноградові. Вибір є, достатньо визначитись, який саме комплекс припаде до смаку. Приємним бонусом стане те, що у кожному з них є басейни з прісною водою, де можна сполоснутися після прийняття термальних вод.

Ліси

Відвідувати ліси в Карпатах можна, проте не всі. Наразі закриті маршрути лісами, що є прикордонними. Також замовляти екскурсію одномоторним літаком заборонено.

Дегустація Закарпатських вин

Ще один цікавий вид відпочинку, адже Закарпаття здавна славиться своїми винами. Там росте багато сортів винного винограду, тому і різних вин вистачає. Найбільш популярним виробництвом вина є Шато Чизай. На цьому виробництві створює свої вина навіть відомий співак Олег Скрипка. На заводі можна навіть замовити персональну екскурсію винними погребами. Також відомими виробниками вин є Nota Bene, Іван Урста, родина Параска – їх часто відвідують туристи та залишають схвальні відгуки.

Варто постійно дослухатися до себе та організовувати гарний відпочинок в Україні. Тоді завжди вистачатиме енергії та бажання для нових звершень.