Хворі на COVID-19: у Франківську стрімко зростає кількість
Життя

Хворі на COVID-19: у Франківську стрімко зростає кількість

Хворі на COVID-19 на Франківщині, кількість. Пропозиції маскового режиму. Чому хворих на COVID-19 стає більше, причини.

Хворі на COVID-19 люди дедалі частіше почали звертатися за медичною допомогою. Таким чином вдалося виявити, що захворюваність почала стрімко зростати. Мер Івано-Франківська стурбований таким приростом хворих, тому місцева влада схиляється до думки знову повернути масковий режим в усіх людних місцях.

Міський голова Руслан Марцінків повідомив, що наразі він постійно слідкує за ситуацією та рівнем захворюваності серед населення. Він зазначає, що поки причин для паніки немає, але вже прослідковується тенденція до росту кількості хворих, тому наразі людям варто пильніше стежити за власним здоров’ям та надягати маски хоча б у місцях сильного скупчення людей.

Хворі на COVID-19: чому їх зараз стає більше

Це захворювання є сезонним, тому хворі на COVID-19 збільшуються саме у період з осені до весни – у холодні проміжки часу. Саме тому якщо влітку люди майже не хворіли на коронавірус, то хоч погода у вересні і радує, проте надалі все ж варто знову запастися масками, щоб уникнути зараження.

Скільки хворих на коронавірус на Франківщині

  • У період з 05 по 11 вересня на Франківщині виявили 723 нових випадків захворювання на COVID-19, з них одна людина померла.
  • У Львові також кількість хворих зростає, тому подейкують про нову хвилю коронавірусу 2022. Місцеве Управління охорони здоров’я розглядає можливість впровадження обов’язкового маскового режиму.

Бережіть себе!