Погода у вересні: осіння прохолода зміниться літнім теплом
Життя

Погода у вересні: осіння прохолода зміниться літнім теплом

Погода у вересні 2022. Чи будуть опади у вересні. Якою буде середня температура на початку осені. Чи буде похолодання у вересні.

Погода у вересні обіцяє бути яскравою та багатогранною. Тут буде і осіння прохолода, і шматочок теплого літа. Тому про погоду у вересні 2022 детальніше нижче.

Якою буде погода у вересні

Початок вересня буде дещо прохолодним, одразу нагадає людям, що вже настала осінь. Очікується зниження температури одразу на 5-8 градусів. Але до середини місяця температура підніметься майже до літніх показників.

Атмосферні процеси на початку осені майже над усією територією Європи перебудуються на осінній лад. Проте опадів поки що майже не очікується – осінь надходитиме поступово. Тому ризик настання засухи та ризик високої пожежної небезпеки залишатиметься протягом усього вересня.

Середня температура протягом вересня

За даними українських фахівців у сфері метеорології, середня температура у вересні коливатиметься від +14 до +19°С. Температура буде відрізнятися залежно від регіону. Найбільше вплинуть на середню температуру показники другої половини місяця, адже буде тепліше, ніж зазвичай у вересні.

Температура зміниться уже з 1 вересня, адже в Україну надходить холодний атмосферний фронт з північного заходу.