Погода в серпні 2022 року
Життя

Погода в серпні: осінь не змусить на себе чекати

Якою буде погода в серпні 2022 року, чи будуть опади та коли варто очікувати на відчутне похолодання, читайте у нашій статті.

Погода в серпні в Україні буде доволі мінливою. Синоптики передбачають поступове зниження температури наприкінці останнього місяця літа, яке почалося вже зараз. Тому в серпні цілком можливі теплі літні дощики, які плавно перейдуть в прохолодні осінні.

Якою буде температура в серпні

За прогнозом синоптиків, наступний місяць літа в Україні почнеться зі стрибка температури вгору (до +30), тобто буде спека, яка поступово, протягом місяця, перетвориться на стабільну комфортну прохолоду.

Після 20 серпня температура повітря коливатиметься від +19 до +25 градусів тепла. Середня температура місяця сягатиме +25 градусів.

Погода в серпні – чи будуть опади

Погода в серпні буде сонячною, переважно без опадів на всій території України. Але, починаючи з середини місяця, зокрема після 10 серпня, з’являться дощі, які й принесуть прохолоду, а також нагадають про прихід осені. Опади будуть несуттєвими, але доволі частими. Тому подбати про дощовик варто вже зараз.

Коли буде похолодання

Помітне зниження температури почнеться в третій декаді серпня. Особливо добре буде відчуватися похолодання спочатку в нічні години, а до кінця місяця – і в денні. Але засмучуватись не варто, адже відсутність спеки знижує ризики отримання сонячного удару, який негативно впливає на організм в цілому.