Позбутися печії: які домашні засоби допоможуть це зробити
Поради

Позбутися печії: які домашні засоби допоможуть це зробити

Позбутися печії – домашні засоби, які допомагають. Що таке печія. Як позбутися печії швидко. Народні рецепти від печії.

Позбутися печії – бажання, яке виникає щораз, коли з’являються неприємні відчуття. Але в домашніх умовах це зробити можна тільки у тому випадку, якщо печія виникає не часто. Якщо неприємні симптоми печіння з’являються регулярно – варто звернутися за консультацією та допомогою до лікаря-гастроентеролога.

Що таке печія

Печія = неприємне відчуття печіння в горлі, коли шлунковий сік з певних причин піднімається вгору стравоходом. Самостійно можна боротися із печією тільки якщо вона з’являється не частіше одного разу на тиждень. Постійна печія може вказувати на запалення стравоходу, що само по собі є небезпечним.

Як позбутися від печії у домашніх умовах

Є декілька способів, які допоможуть позбутися неприємних симптомів:

  1. Знежирене молоко допоможе покрити шлунок, утворюючи бар’єр між шлунком та стравоходом. Тому цей спосіб швидко допоможе зняти симптоми печії.
  2. Відвар з ромашки, кореня імбиру, липи добре допомагає «заспокоїти» стравохід, зменшує запалення. Але запарювати м’яту не варто, адже вона навпаки підвищує кислотність шлунку.
  3. Пожувати дві чайні ложки насіння льону. Воно багате на жири та Омегу-3, а також при жуванні виділяється багато слини, яка змиє шлунковий сік зі стравоходу.
  4. Настій зі свіжого листя подорожнику, для приготування якого треба порізати ножем кілька листочків подорожнику та залити їх невеликою кількістю окропу (приблизно 200 мл). Настій добре допомагає від печії.
  5. Лужна мінеральна вода, яка продається у кожного супермаркеті.

Якщо домашні способи не допомагають, то варто негайно звернутися до лікаря. Печія, так само як випадіння волосся, може стати симптомом якоїсь іншої хвороби, яку краще вчасно виявити.