Швидко очистити будь-який посуд до блиску: найдієвіший спосіб
Поради

Швидко очистити будь-який посуд до блиску: найдієвіший спосіб

Швидко очистити посуд. Засіб від жиру та накипу. Як приготувати мийний засіб. Способи використання засобу від розводів та жиру.

Миття посуду – це рутинна робота кожної господині. Але, щоб зберігати всі кухонні приладдя в ідеальному стані треба докладати значних зусиль. Жир, кіптява, складні плями – все це важко відмити просто так. Але є спосіб, який допоможе швидко очистити будь-який посуд до блиску – про це далі.

Як швидко очистити посуд, щоб він став як у ресторані

Усі помічали, який чистий посуд в кафе та ресторанах. Склянки блищать, тарілки та чашки ідеально чисті. Досягти такого ефекту допоможе спеціальний засіб, яким очищують поверхню склянок та іншого посуду. Але для цього не потрібно купувати дорогу та шкідливу хімію: мийний засіб складається з простих складових.

Інгредієнти для мийного засобу від розводів:

  • вода – 5 л;
  • сіль – 100 г;
  • оцет – 1 склянка;
  • вичавлений сік з половини лимона.

Як приготувати мийний засіб

Щоб приготувати засіб для швидкого очищення, треба у теплу воду додати усі компоненти майбутнього розчину. Ретельно перемішати, дочекатись повного розчинення солі. Усе, рідина для миття готова.

Способи використання розчину для швидкого очищення посуду

  1. Під час миття посуду збризкувати його цим розчином. Також можна набирати губкою цю рідину та нею протирати тарілки та скляний посуд. У результаті не буде жодних розводів та білих плям навіть на найвибагливіших посудинах.
  2. Якщо є накип у електричному або звичайному чайнику, то треба залити цю холодну рідину всередину та довести до кипіння. Дати трохи постояти, щоб засіб ще краще очистив внутрішню поверхню, потім вилити та промити чистою водою. Одразу буде видно, як накип відійде від стінок та покине посудину разом з водою.
  3. Щоб очистити духову піч, треба залити трохи рідини в деко, ввімкнути піч. Трохи прогріти, потім вилити з дека брудну рідину, а стінки всередині обережно протерти тканиною.

Спосіб дієвий, тому варто скористатися та ніколи не страждати від розводів на склянках, накипу в чайниках та слідів після приготування варення.