Пісня для захисників України: Катерина Бужинська презентувала новинку
Шоу-біз

Пісня для захисників України: новинка Катерини Бужинської

Пісня для захисників України. Пісня про війну «Сила кохання». Новинка Катерини Бужинської. Про що пісня “Сила кохання”.

Пісня для захисників «Сила кохання» від Катерини Бужинської стала покликом віри у світле майбутнє, яка огортає кожного захисника, як тепле крило янгола-охоронця.

Авторкою є Катерина Бужинська – народна артистка України, відома волонтерка, яка протягом усієї війни підтримувала український народ.

Пісня для захисників «Сила кохання»

Презентована пісня відомої співачки є справжньою піснею-молитвою «білого янгола-охоронця», яким є для захисника мама, дружина, сестра, донька, батько, дідусь і бабуся – кожен українець, який чекає з поля бою свого воїна і молиться за нього та нашу перемогу.

Пісня для захисників оспівує надзвичайно міцну віру в силу та міцність, незламність духу українського воїна, про те, що сила добра обов’язково переможе темне зло, а любов є сильнішою за смерть.

Про що пісня «Сила кохання»

Катерина Бужинська висловилась так про свою пісню:

«Думки, молитви,  любов рідних і близьких мають надзвичайну силу. Вона сьогодні особливо потрібна українським воїнам, щоб незламно протистояти ворогу. Пісня «Сила Кохання» про життєствердне почуття кохання, що оберігає, зцілює та зміцнює бойовий дух,  пронизливо і щиро. Рідні наші Захисники, наші Герої повертайтеся живими додому! Україна Переможе!»

Нагадаємо, що співачка ROXOLANA нещодавно переспівала відому пісню Скрябіна, а Настя Каменських презентувала довоєнний кліп до нової пісні.