Пісня «Кришталь»: Каменських презентувала прем’єру довоєнного кліпу
Шоу-біз

Пісня «Кришталь»: Каменських презентувала довоєнний кліп

Пісня «Кришталь» Насті Каменських. Презентація довоєнного кліпу до пісні. Про що пісня та кліп «Кришталь» NK.

Пісня «Кришталь» та кліп до неї Настя Каменських презентувала 2 вересня 2022 року. Співачка готувала прем’єру на березень, оскільки кліп знімався до початку війни та був готовим уже 17 лютого – але через повномасштабне вторгнення росії усі плани змінилися.

Про що пісня «Кришталь»

Каменських стверджує, що ця пісня передусім про кохання. Але не просте, а сповнене перешкод. Співачка зазначає, що зараз пісня набула ще одного глибокого сенсу: переживання людьми моменту, коли близькі люди раптом стають чужими. З початком війни багато людей змогли відчути це на собі, тому знайдуть себе у цій пісні і з цього боку.

Каменських зазначила: «…Люди вже не чують один одного. У кожного з’явилася своя історія переживань, і стіна непорозуміння не дає відкритися та розділити свій біль з коханими. Вони ніби розмовляють про одне й те саме, але вже іншою мовою. Це все віддаляє. Від нескінченних перепон любов втрачає орієнтир. І спільна дорога до Едему вже видається нескінченною та довгою».

Співачка виконувала пісню «Кришталь» вже на багатьох благодійних концертах. Але довоєнний кліп до пісні наважилася презентувати лише зараз.

NK переконана, що у такий важкий для всіх час пісня та музика допомагає пережити випробування, набратися стійкості, твердості та бажання до боротьби за майбутнє.

Також дуже цікавим вийшов кліп до переспіву пісні “Люди, як кораблі” ROXOLANA, у якому знялися люди, яких війна торкнулася напряму.