Фільм про Монро: з’явився трейлер «Білявки»
Шоу-біз

Фільм про Монро: з’явився трейлер “Білявки”

Фільм про Монро. Трейлер “Білявка” про життя Мерилін Монро. Коли відбудеться прем’єра фільму. Хто буде в головній ролі в “Білявці”.

Фільм про Монро – довгоочікувана прем’єра, тому що вже кілька десятиліть надзвичайно відома красуня та спокусниця Мерилін Монро приковує до себе увагу режисерів. Акторки мріяли спробувати на собі її образ, щоб хоч ненадовго перевтілитись та відчути цю легкість та шарм.

Netflix взявся зняти фільм “Білявка” та вже представив новий трейлер до стрічки. У ньому йтиметься про життя Мерилін Монро, складний шлях до слави, факти з біографії та шалені вечірки, які так обожнювала зірка.  

Фільм про Монро: коли відбудеться прем’єра

Представлено вже два трейлери цього фільму, тому Netflix зазначає, що прем’єра відбудеться вже 28 вересня 2022 року.

Хто буде в головній ролі

Роль Мерилін Монро довірили відомій акторці з Куби – Ані де Армас.

“Це був такий подарунок працювати з такими акторами, як Едріан Броуді та Боббі Каннавале, у цьому чудовому проєкті. Не можу дочекатися, коли всі побачать чудову роботу, яку вони роблять у цьому фільмі” –  написала акторка на своїй сторінці в інстаграм.

Історія створення фільму

Фільм “Блондинка” про життя Мерилін Монро зняв Ендрю Домінік, а сценарій був створений на основі роману американської письменниці Джойс Керол Оутс. Він був написаний у 2000 році. Тоді цей роман авторки номінували на Пулітцерівську премію.

Офіційний трейлер фільму

Прем’єра фільму така ж очікувана та бажана, як і Євробачення 2023.