Український фільм «Як там Катя?» здобув престижну кінопремію
Шоу-біз

Український фільм «Як там Катя?» здобув престижну премію

Український фільм «Як там Катя?» здобув 2 нагороди в Локарно. Які нагороди здобула стрічка. Про що йдеться в фільмі.

Український фільм режисерки Крістіни Тінькевич отримав одразу дві нагороди на Міжнародному кінофестивалі Локарно у Швейцарії. Цей фестиваль є одним з найдавніших та найпрестижніших, там роблять міжнародні огляди кіно ще з 1946 року.

Які нагороди здобула стрічка

Фільм української режисерки «Як там Катя?» здобув спеціальний приз від журі Ciné+, а також визнання здобула виконавиця головної ролі – акторка Анастасія Карпенко. Її визнали найкращою акторкою.

Спеціальний приз від журі Локарно передбачає промо-компанію для фільму на 25 тисяч швейцарських франків на французькому телеканалі Ciné+.

Цей фільм став дебютом української режисерки. Тому представлення фільму в Локарно – це ще й показ фільму на світовому рівні. Отримані нагороди стали приємною несподіванкою як для режисерки, так і для акторів.

Крістіна Тінькевич стверджує, що отриманий приз став визнанням якісної роботи над українським фільмом, адже багато зусиль було докладено під час зйомок. Режисерка також радіє за Анастасію (виконавицю головної ролі), що її було визнано найкращою акторкою – це велика честь.

Виробництвом фільму займалась українська кінокомпанія EVOS FILM , а також зйомки стрічки отримали підтримку від Державного агентства України з питань кіно.

Український фільм отримав визнання до цього і в Україні, адже став одним з переможців конкурсного відбору від фонду Держкіно в номінації «повнометражні дебюти».

Про що йдеться у фільмі «Як там Катя?»

У стрічці розповідається історія про жінку-лікарку, яка працювала у кареті швидкої допомоги. Вона мріяла про справедливість у всьому світі, намагалася її досягти. Але не завжди відбувається так, як хочеться.

Трейлер до фільму: