YouТube-канал українською: що запровадив Disney
Шоу-біз

YouТube-канал українською: що запровадив Disney

YouТube-канал українською від Walt Disney. Канал з українськими піснями з мультфільмів. Субтитри українською на YouТube.

YouТube-канал українською від кіностудії Walt Disney вже офіційно запущений. Тепер діти з України зможуть прослуховувати всі пісні з мультфільмів державною мовою.

YouТube-канал українською: де знайти

Цей YouТube-канал називається DisneyMusicUkraineVEVO, саме на ньому вже є збірки відеороликів з піснями. Він є офіційним. Компанія вже оприлюднила чотири пісні українською з мультфільмів «Холодне серце-2», а саме: «Води пам’яті», «Твій слід не знайду», «Ось я десь», «У невідоме знову».

Озвучити українською пісні з мультфільмів Walt Disney взялися Вікторія Хмельницька, Кирило Каплуновський та Ольга Шаніс.

Посилання на дитячий YouТube-канал українською: https://youtu.be/GdpObUntCCM

Субтитри українською на YouТube

YouТube запровадив систему автоматичних субтитрів українською, але ще продовжує її удосконалювати. Поки ця система не ідеальна, деякі речення та слова перекладаються не точно. Проте вона вже дуже допомагає українцям дивитися відео в оригіналі та добре розуміти їхній зміст. Наразі ця функція доступна для всіх користувачів.

Як увімкнути субтитри в мультфільмах

  1. Обрати відео, цікаве для перегляду.
  2. Обрати кнопку «налаштування».
  3. Вибрати «Субтитри».
  4. Натиснути «Автоматичний переклад».
  5. Обрати українську мову.

Таким чином, можна дивитися фільми в оригіналі, як, наприклад, фільм про Монро, який теж незабаром вийде.