Переспів ROXOLANA пісні Скрябіна
Шоу-біз

Переспів ROXOLANA пісні Скрябіна: у кліпі «люди війни»

Переспів ROXOLANA пісні Скрябіна. Переспів «Люди, як кораблі». Кліп до пісні за участі учасників війни – медиків, переселенців.

Переспів ROXOLANA легендарної пісні Кузьми Скрябіна «Люди, як кораблі» зворушує до сліз. Українська виконавиця наголосила, що в зйомках кліпу до переспіву взяли участь люди, які справді постраждали від війни. Це медики, волонтери, переселенці з окупованих територій та із зон проведення бойових дій.

Чому саме на цю пісню створила переспів ROXOLANA

У своєму інтерв’ю щодо ідеї створення власного переспіву пісні, співачка висловилася так: «Люди як кораблі. Хтось може бути маленьким човником або великим вітрильником, катером або лайнером. У кожного свій маршрут і пройдений шлях позаду. Іноді, озираючись навкруги, нам може здатися, що ми самі, що на горизонті нікого не видно. Та правда в тому, що поряд завжди є люди, які готові допомогти, підтримати і простягнути руку».

Кожен українець – як корабель

Також авторка зазначила, що зараз кожен українець та українка є своєрідним човником та корабликом, але кожен з нас повинен притримуватись одного напрямку – перемога досягається єдністю. Тому Переспів ROXOLANA пісні Скрябіна закликає до об’єднання, допомоги один одному, співчуття та розуміння загальних проблем. Кожен зрозуміє її по-своєму – варто лише розслабитись та вслухатись:

Соліст гурту SCORPIONS також підтримав українців у цей важкий час.