Євробачення 2023
Шоу-біз

Євробачення 2023 у Великобританії: якою буде роль України

Євробачення 2023 у Великій Британії. Обов’язки та роль України у проведенні пісенного конкурсу.

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на територію України, Європейський мовний союз запропонував варіант проведення Євробачення наступного року не в Україні, а у Великій Британії, яка посіла почесне друге місце після українського гурту Kalush Orchestra.

Тепер офіційно стало відомо, що Євробачення 2023 замість України буде проведено у Великій Британії. Про це зазначили ВВС та Європейська мовна спілка.

Головним організатором конкурсу стане телеканал ВВС. Про те, яке саме місто Великої Британії прийматиме гостей Євробачення, ще не відомо. Але вже цього тижня міста Великої Британії почнуть подавати заявки на конкурс, серед яких потім буде обрано одне місто, яке проводитиме Євробачення. Зазначимо, що це буде перше Євробачення у Великій Британії за 24 роки.

Роль України у проведенні Євробачення 2023

  • Україна візьме участь в організації пісенного конкурсу. Представники Суспільного мовлення внесуть українську тематику в шоу, працюватимуть над ним;
  • оскільки Україна стала переможцем Євробачення 2022, то вона автоматично увійде до Гранд-фіналу, де буде п’ятірка країн-організаторів конкурсу;
  • для Євробачення 2023 буде створено спеціальний логотип, який відображатиме незвичайні обставини проведення цього пісенного конкурсу.