МастерШеф Селебріті
Шоу-біз

СТБ покаже шоу “МастерШеф Celebrity”: коли саме

Відоме кулінарне шоу “МастерШеф” отримало новий формат і вже цього літа на телеканалі СТБ можна буде споглядати відомих зірок українського шоу-бізу в якості кухарів. Шоу отримало назву “МастерШеф Селебріті”.

“Зірковий сезон МастерШеф був нашою давньою мрією, яка в умовах карантинних зйомок стала і великим викликом для продакшена, адже команді необхідно було зібрати в короткий проміжок часу величезну кількість селебрітіс на одному майданчику. І ми з гордістю готуємося представити результат. Ми не стали міняти звичне для глядача розташування проєкту в сітці (весна – професіонали, осінь – аматори) і доповнили кулінарний слот СТБ літнім сезоном.

Читайте також: Як приготувати справжній бограч: рецепт від закарпатця

Впевнена, такий розважально-змагальний формат за участю найвідоміших українських зірок допоможе всім нам трохи відволіктися від складнощів через пандемію, розслабитися і отримати цього літа заряд позитиву і легкості”, – коментує керуючий директор телеканалу СТБ Людмила Семчук.

У кожному випуску в кулінарній майстерності змагатимуться дві зіркові команди. Їм доведеться повністю зануритися в неповторну атмосферу кухні проєкту і змагатися в улюблених конкурсах шоу. Наприклад, розгадати “кулінарного крокодила”, приготувати страву без традиційних девайсів або ж виграти естафету.

Вже відомо, що в кулінарному проєкті братимуть участь такі зірки як Ольга Сумська, Наталія Могилевська, Джамала, Павло Зібров, Сергій і Сніжана Бабкіни, Віталій Козловський. Також на зйомках засвітились Оля Полякова, Слава Камінська, Даша Астаф’єва, Олег Скрипка, Юрій Ткач, Мішель Андраде, Олександра Зарицька, Надія Матвєєва, Євген Кот, Олена Шоптенко та інші.

Ведучими “МастерШеф Селебріті” стануть Ектор Хіменес-Браво та шоу-мен Дмитро Танкович.

Переможець шоу отримає срібну сковороду з гравіюванням. Коли покажуть 1 випуск “МастерШеф Селебріті” поки невідомо, але анонс повинні опублікувати вже незабаром.